Firma Profili


Hür Soğutma – 217 84 15

KOMBİ VE KLİMA SERVİSİ İLE TÜM RİZE’DE HİZMETİNİZDEYİZ!

1993 yılında başlayan profesyonel iş hayatımız, günümüzde sektöründe zirve yapmıştır. Şirketimiz Hür Soğutma adı ile bulunduğu bölgede ilk tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Günümüzde artık teknolojik gelişmeler şunu göstermiştir ki; Kombi ve Klima tamiri, bakımı ve montajı tecrübe ve uzmanlık gerektirmektedir. Hızla değişen teknoloji ile birlikte cihazlarda değişmektedir. Bu nedenle kalitede ve hizmette uzmanlık arayanlar, cihaz ve eşyalarını uzman ekibimize emanet ederek, kaliteli hizmet almanın huzurunu yaşamaktadırlar.

Şirketimizin kurucusu Sayın İhsan KOÇ, bu şirketi kurarken kaliteli ve güler yüzlü hizmeti kendisine ilke edinerek yola çıkmıştır. Bu gün evinizde bulunan kombi bakım ve montaj işlerini 23 yıllık tecrübeye sahip uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.

 

Vizyonumuz

 

Yaptığımız kaliteli, temiz ve güler yüzlü hizmetimizi ulaşabildiğimiz en son yere kadar ulaştırmak ve bu sektörde diğer firmalara da ışık tutan, yol gösteren ve örnek alınan bir firma haline gelmek.

Misyonumuz

 

Teknik Servis, bakım ve montaj işlerinde müşterilerimiz nezdinde bıraktığımız izlenimi korumak, temiz iş yapmayı bir sorumluluk olarak görüp, kaliteli ve güler yüzlü hizmetimizi çok daha ileri düzeylere çıkarmak.